• PLN
  • Euro
  • Dollar

Kategorie

Dla początkujących MODELE KARTONOWE AKCESORIA LITERATURA OBRAZY - POSTER NARZĘDZIA ANTYKWARIAT MODELE GIPSOWE i inne WYPRZEDAŻ SKLEJONE MODELE promocje Nowości polecane

Promocja poczty polskiej

Poczta Polska


Darmowa wysyłka na terenie Polski

Od kwoty: 150 PLN

newsletter

Aby otrzymywać informacje o nowościach podaj e-mail.

13-14 10 2018 KIELCE -MODEL KIT EXPO

MODEL KIT EXPO, czyli Międzynarodowe Targi Modelarstwa Redukcyjnego to wydarzenie, którego ideą są coroczne spotkania przedstawicieli firm reprezentujących branżę zajmującą się projektowaniem, produkcją i kolportażem modeli redukcyjnych z form plastikowych, żywicznych i kartonowych.

Targi mają szansę skupiać w jednym miejscu liczących się na rynku modelarskim producentów i jednocześnie promować firmy debiutujące w branży.

W Targach Kielce - drugim w Europie Środkowo-Wschodniej ośrodku wystawienniczym,  w dniach 13-14 października 2018 r. będzie można zapoznać się z popularnymi produktami i nowościami rynku, a jednocześnie w związku z organizowanym festiwalem modelarstwa redukcyjnego, zwiedzić wystawę modeli już zbudowanych.

II Międzynarodowe Targi Modelarstwa Redukcyjnego dedykowane są przede wszystkim szerokiej grupie entuzjastów budowy modeli, ale również pasjonatów historii i ewolucji techniki. Stwarzają okazję do integracji osób związanych  bezpośrednio z modelarstwem redukcyjnym, ale również pasjonatów militariów i techniki cywilnej.

Wydarzenie współtworzy Świętokrzyskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych.

Targi Model Kit Expo odbywają się wspólnie z VI Festiwalem Modeli Redukcyjnych, Targami Lotnictwa Lekkiego TLL oraz targami dla paralotniarzy  PARAGIEŁDA.

Aktualne informacje na temat wydarzenia publikujemy na stronie: www.modelkitexpo.targikielce.pl